Nasza placówka

Prowadzimy projekty

Tworząc zakładkę Darczyńcy, chcieliśmy podziękować każdej osobie, która wsparła działania Fundacji Pomocna Mama. Znajdują się w niej nazwiska osób, które przekazały dary dla fundacji indywidualnie, w trakcie najróżniejszych wydarzeń, zakupując przedmioty wystawione przez fundację na sprzedaż, bądź poświęciły swój czas na działania na rzecz fundacji.

Poniżej przedstawiamy listę Darczyńców z roku 2016. Dziękujemy za pomoc z całego serca!


Natalia i Wojciech Mrowczyńscy z Poznania

Poniżej lista Darczyńców z roku 2015. Dziękujemy serdecznie za każdą pomoc!

Więcej…

Serdecznie dziękujemy Panu Maciejowi Mańczakowi za zakup koszulki Luisa Henriqueza! Dzięki uprzejmości piłkarza Lecha Poznań, Luisa Henriqueza, który przekazał Fundacji Pomocna Mama swoją koszulkę i namówił kolegów z zespołu, aby wszyscy się na niej podpisali, mogliśmy licytować koszulkę. Szczęśliwym nabywcą jest Pan Maciej Mańczak, któremu serdecznie dziękujemy! Całkowity kwota zostanie przekazana na rzecz Podopiecznych Fundacji Pomocna Mama!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy obu Panom oraz Pani Natalii, dzięki której cała akcja mogła się odbyć!

Poniżej zamieszczona została lista osób oraz organizacji, które wsparły naszą fundację w 2014 roku przekazując dary w postaci ubrań, akcesoria dla dzieci, zabawki itp. Głównie jest to w 95% pomoc materialna. Serdecznie dziękujemy! Jeżeli mają Państwo uwagi prosimy o kontakt.

Więcej…

Poniżej zamieszczona została lista osób oraz organizacji, które wsparły naszą fundację w 2013 roku przekazując dary. Serdecznie dziękujemy! Jeżeli mają Państwo uwagi prosimy o kontakt.

zobacz listę