Nasza placówka

Prowadzimy projekty

.

Projekt "Otwórzmy się na świat", dofinansowany przez Fundację Lotto Milion Marzeń trwa od września 2016 roku. Uczestniczy w nim 7 dzieci - podopiecznych Fundacji Pomocna Mama. W projekcie terapię prowadzą wolontaryjnie Agnieszka Rausz i Lidia Bukowska. Rodziny na bieżąco są umawiane na wybrane przez siebie i terapeutów (na podstawie tego, co dziecko potrzebuje i która metoda jest skuteczna) zajęcia.
Dziękujemy Fundacji Lotto Milion Marzeń za wsparcie!

"Rowerem szlakiem wschodnim po rehabilitację dla dzieci". Wyprawa rowerowa z misją.


Chcemy pokazać, iż różnych rowerzystów może połączyć wymagająca, ale fascynująca przygoda, a marzenia są po to, by je spełniać. Pragniemy pogodzić przyjemne z pożytecznym. Wierzymy, iż motywacja podjętego celu może mieć większy wymiar i pomagać innym!

Od 15 do 30 lipca udajemy się w podróż szlakiem Green Velo i nie tylko, łącznie pokonamy ponad 600 km w 2 tygodnie, aby wesprzeć w aktywny sposób zbiórkę na potrzebny sprzęt rehabiltacyjny dla podopiecznych Fundacji Pomocna Mama z Poznania.

Każdy z nas może stać się częścią tego przedsięwzięcia, do czego serdecznie zachęcamy!

To proste - wpłać dowolną kwotę na portalu Polak pomaga pod adresem: http://bit.ly/2s9VxBE, a dzięki Tobie do Fundacji Pomocna Mama trafi sprzęt rehabilitacyjny - specjalne kształtki pomagające w ćwiczeniach dzieci i wspomagające ich rozwój. Masz czas do 30.07.2017!

Działania ludzi dla ludzi zawsze mają głębsze znaczenie. Uwrażliwiają i sprawiają, iż problemy innych, przede wszystkim słabszych, stają się wspólną sprawą. Nic, co wartościowe w życiu nie przychodzi łatwo, ale warto działać razem! Każda nawet najmniejsza pomoc finansowa wpłacana na miarę indywidualnych możliwości prowadzi do sukcesu w postaci wymiernej, namacalnej pomocy.

To co, dołączysz? :)


Firmy odpowiedzialne społecznie i rowery w tle

Firma rowerystylowe.pl jest największym w Polsce internetowym sklepem z holenderskimi rowerami i akcesoriami. Skupia w swoim portfolio najbardziej znane marki, m.in: Batavus, Gazelle, Basil.
Na trasie naszej wyprawy jedna z uczestniczek jedzie na rowerze marki Batavus pokazując jego potencjał i radość z jazdy.
Cieszy nas, iż rowerystylowe.pl biznesem, który prowadzą wspierają społeczne inicjatywy. Firma przekazała stylowe akcesoria rowerowe pod organizowany obecnie konkurs na fan page'u Jeżdżę na rowerze. Zaciekawiony tym faktem? Zapraszamy, dołącz i zawalcz o nagrodę! Szczegóły: http://bit.ly/2tuZw9H.

Firma wraz z planowanym startem wyprawy rowerowej wesprze również finasowo prowadzoną zbiórkę dla dzieci w kwocie 250 zł!


Nie możesz pojechać z nami, poczuj powiew przygody i zyskaj inspirację. Polub nas na Facebooku i śledź naszą przygodę!
Wszelkie szczegóły dotyczące wyprawy, odwiedzanych miejsc, zbiórki crowdfundingowej znajdziesz na oficjalnym kanale Jeżdżę na rowerze.
Śledząc nasz profil możecie liczyć na relację online dzień po dniu naszej wyprawy. Profil jest skarbnicą wiedzy, na której najdziesz rekomendacje miejsc, refleksji co do szlaku rowerowego Green Velo, zaplecza noclegowego, gastronomicznego. Jednym słowem, jeśli spędzasz czas aktywnie na rowerze, te informacje Ci się przydadzą!

Współpracując z wieloma rodzinami, wiemy doskonale, jakie to trudne, kiedy małżeństwo się rozpada. Cierpią wtedy nie tylko rozwodnicy, ale także inni członkowie rodziny, przede wszystkim dzieci. Proponujemy BEZPŁATNĄ pomoc w obliczu rozwodu i zapraszamy do korzystania z porad specjalistów i profesjonalnego wsparcia dla całej rodziny!