Nasza placówka

Prowadzimy projekty

Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych porad specjalistów w naszym Centrum Wspomagania i Terapii Rodziny w ramach projektu "Kompleksowa pomoc specjalistyczna - właściwym wsparciem". Projekt umożliwia skorzystanie z porad prawnika, psychologów, logopedy, a nawet pedagoga, który pomoże Państwu rozwiązać problemy wychowawcze i konfliktowe między rodzicem a dzieckiem.

Zgłoszenia prosimy kierować pod adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (w mailu prosimy o zawarcie nazwy projektu, rodzaju porad, z jakich chcą Państwo skorzystać oraz nazwiska i numeru telefonu).

Fundacja Pomocna Mama, dzięki dofinansowaniu Fundacji Tesco Dzieciom, może realizować projekt "Sami gotujemy - nic nie marnujemy!". Są to warsztaty kulinarne dla dzieci, dzięki którym uczestnicy uczą się m.in. kreatywności w kuchni, przyrządzania zdrowych potraw i niemarnowania produktów spożywczych. Warsztaty odbywają się w Akademii Umiejętności "Kulinarne Przygody" i będą trwać do czerwca 2016 roku.

Patronatem społecznym jest Rada Osiedla Święty Łazarz. Plakat wykonała Patrycja Wilkosz. Wszystkim partnerom i osobom zaangażowanym w projekt z całego serca dziękujemy!

Relacje z comiesięcznych warsztatów mogą Państwo przeczytać w zakładce Relacje.